Szkolenia IT
Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

O nas

Virtusity to centrum szkoleniowe oferujące treningi IT. Nasze kursy dobrane są tak, by uwzględnić najbardziej istotne aspekty procesu produkcji oprogramowania. Szkolimy też z rozwijających się trendów i technologii np. reactive programming – paradygmat umożliwiający realizację głośnych postulatów zawartych w  Reactive Manifesto.

Współpracujemy z autorytetami, dzięki którym możemy zaproponować kompleksowe, autoryzowane szkolenia firmy Lightbend Inc. oraz kursy przygotowywane przez nas. Dzięki nam każdy, niezależnie od doświadczenia, będzie miał możliwość poznania nowych technologii i wymiernych korzyści wynikających z ich stosowania.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z firmy VirtusLab oraz organizacji partnerskich. W trakcie szkoleń trenerzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z narzędziami, które kluczowo wpływają na jakość tworzonego oprogramowania.

Szybkie kreowanie nowych funkcjonalności to jeden z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu danego projektu, od którego niejednokrotnie uzależniona jest kondycja całego przedsiębiorstwa. Przy presji terminowej trudno jest wygospodarować wystarczającą ilość czasu na pełny rozwój kompetencji zespołu programistów. Dobrą drogą do poprawy efektywności jest błyskawiczne zdobywanie skoncentrowanej wiedzy pod okiem najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Jest to możliwe dzięki naszej ofercie szkoleń.

Praca w IT to jednak nie tylko konkretne narzędzia i technologie. Nawet programista z wysokimi umiejętnościami technicznymi może okazać się nieefektywny, jeżeli jego zespół nie będzie pracował odpowiednio dobrze. Dlatego też, świadomi rosnących wymagań, do puli naszych treningów już wkrótce dołączymy tematy miękkie.

W następnej kolejności planujemy rozpoczęcie szkoleń z aspektów prawnych w IT.

Z działem szkoleniowym Virtusity związana jest bezpośrednio firma Virtuslab, która jest pierwszym w tej części Europy partnerem firmy Lightbend – twórcy Lightbend Reactive Platform oraz firmy wspierającej rozwój Scali na świecie.

Cenimy współpracę z partnerami, dzięki której możemy zaoferować kompleksową ofertę szkoleń, realizowanych z wykorzystaniem autoryzowanych materiałów, które są stosowane na całym świecie.

virtuslab (1)